PAR SATORI

SIA “Satori dojo” tika dibināta tālajos 80. gados, kad džudo un sambo nodarbības vadīja Aleksandrs Osnačs un Anatolijs Orlovs. Vēlāk jau parādījās Aikido un džiu-džitsu. Tajā laikā skola bija uz kluba “Daugava” bāzes un tikai sāka savu ceļu.
Uz doto brīdi mēs piedāvājiem visplašāko austrumu cīņu klāstu vienā vietā. Pie mums jūs varat apgūt tādus cīņu veidus kā: Džudo, Aikido, Džiu-džitsu, Sambo, Kendžitsu (niten ichi ryu Miamoto Musasi), Iaido, Džodo, Karate, Grappling un protams esam padomājuši arī par pašiem mazākājiem, kuriem piedāvājam fizisko sagatavotību no 3 gadiem.

Mūsu vecāko treneru pieredze ir vairāk kā 30 gadi un viņi ir gatavi dalīties tajā ar katru savu mācekli. Ikgadu mēs vadam seminārus kā ar vietējiem, tā arī ar Eiropas un Japānas meistariem.
Par jau 20 gadu tradīciju ir kļuvusi vasaras sporta nometne, kura notiek mūsu iemīļotā vietā Albatrosā. Karnevāla treniņi un ikgadējās sacensības ir mūsu skolas neatņemama sastāvdaļa.

Mūsu skolā ir tradīcijas, kurām mēs sekojam, lai veidotu draudzīgu atmosfēru un mēs ar prieku aicinam jūs kļūt par mūsu lielās ģimenes biedru.

“Satori” ir vairāku Latvijas sporta un cīņas mākslu federāciju biedrs. “Satori” ietilpst aikido, džiu džitsu, džudo federācijās, kā arī sambo klubu asociācijā.