Aikido

Grupa
8-12 gadi
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
18:30-19:30
Ceturtdiena
Piektdiena
18:00-19:00
Svētdiena
Grupa
12-16 gadi
vecākā grupa
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
17:00-18:00
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
iesācēji
Pirmdiena
20:00-21:30
Otrdiena
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Ceturtdiena
20:00-21:30
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
6-4 kyu
Pirmdiena
Otrdiena
20:00-21:30
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Ceturtdiena
Piektdiena
18:30-20:00
Sestdiena
Grupa
3 kyu - dans
Pirmdiena
18:30-20:00
Otrdiena
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Ceturtdiena
Piektdiena
18:30-20:00
Sestdiena
Grupa
Fakulataīvs
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
SVĒTDIENA
11:00-12:30

Džudo

Grupa
4-5 gadi
sagatavošanās
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:30
Trešdiena
Ceturtdiena
17:00-18:30
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
6-8 gadi
sagatavošanās
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
bērni iesācēji
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
16:00-17:00
Ceturtdiena
Piektdiena
16:00-17:00
Sestdiena
Grupa
Jaunieši
6-4 kyu
Pirmdiena
16:00-17:00
Otrdiena
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
17:00-18:30
Piektdiena
17:00-18:30
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
3 kyu - dans
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
18:30-20:00
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
18:30-20:00
Piektdiena
17:00-18:30
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
iesācēji 18+
Pirmdiena
19:00-20:30
Otrdiena
Trešdiena
19:00-20:30
Ceturtdiena
Piektdiena
19:00-20:30
Sestdiena

Džiu-Džitsu

Grupa
10-12 gadi
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
16:00-17:00
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
12-15 gadi
iesācēji
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
16:00-17:00
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
Jaunieši
7 kyu +
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
16:00-17:00
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
12:00-13:00
Otrdiena
17:00-18:30
Trešdiena
12:00-13:00
Ceturtdiena
Piektdiena
20:00-21:30
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
20:00-21:30
Otrdiena
Trešdiena
20:00-21:30
Ceturtdiena
Piektdiena
20:00-21:30
Sestdiena
Grupa
Policija
Pirmdiena
20:00-21:30
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena

Iaido

Grupa
16 gadi +
Pirmdiena
Otrdiena
21:00-22:00
Trešdiena
Ceturtdiena
21:00-22:00
Piektdiena
Sestdiena
09:00-11:00

Bērnu sagatavošanās grupas

Grupa
4-5 gadi
sagatavošanās
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:30
Trešdiena
Ceturtdiena
17:00-18:30
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
6-8 gadi
sagatavošanās
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena

Karatē

Grupa
16 gadi +
Pirmdiena
Otrdiena
19:00-21:00
Trešdiena
Ceturtdiena
19:30-21:00
Piektdiena
Svētdiena

Fiziskā Sagatavotība

Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
12:00-13:00
Otrdiena
Trešdiena
12:00-13:00
Ceturtdiena
Piektdiena
12:00-13:00
Svētdiena
Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
16:00-17:00
Otrdiena
Trešdiena
16:00-17:00
Ceturtdiena
Piektdiena
16:00-17:00
Sestdiena

POI

Grupa
POI
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
20:30-22:00
Ceturtdiena
Piektdiena
Svētdiena

AIKIDO

8-12 gadi
Trešdiena
18:30-19:30
Piektdiena
18:00-19:00
12-16 gadi vecākā grupa
Otrdiena
17:00-18:00
Piektdiena
17:00-18:00
Pieaugušie iesācēji
Pirmdiena
20:00-21:30
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Ceturtdiena
20:00-21:30
6-4 kyu
Otrdiena
20:00-21:30
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Piektdiena
18:30-20:00
3 kyu - dans
Pirmdiena
18:30-20:00
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Piektdiena
18:30-20:00
Fakulataīvs
Sestdiena
11:00-12:30

DŽUDO

4-5 gadi sagatavošanās
Otrdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
17:00-18:30
6-8 gadi sagatavošanās
Pirmdiena
17:00-18:30
Trešdiena
17:00-18:30
Bērni iesācēji
Trešdiena
16:00-17:00
Piektdiena
16:00-17:00
Jaunieši 6-4 kyu
Pirmdiena
16:00-17:00
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
17:00-18:30
Piektdiena
17:00-18:30
Pieaugušie 3 kyu - dans
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
18:30-20:00
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
18:30-20:00
Piektdiena
17:00-18:30
Pieaugušie iesācēji 18+
Pirmdiena
19:00-20:30
Trešdiena
19:00-20:30
Piektdiena
19:00-20:30

DŽIU-DŽITSU

10-12 gadi
Otrdiena
17:00-18:00
Ceturtdiena
16:00-17:00
12-15 gadi iesācēji
Otrdiena
17:00-18:00
Ceturtdiena
16:00-17:00
Jaunieši 7 kyu +
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
17:00-18:00
Ceturtdiena
16:00-17:00
Pieaugušie
Pirmdiena
12:00-13:00
Otrdiena
17:00-18:30
Trešdiena
12:00-13:00
Piektdiena
20:00-21:30
Pieaugušie
Pirmdiena
20:00-21:30
Trešdiena
20:00-21:30
Piektdiena
20:00-21:30
Policija
Pirmdiena
20:00-21:30

KARATE

16 gadi +
Otrdiena
19:00-21:00
Ceturtdiena
19:00-21:00

IAIDO

16 gadi +
Otrdiena
21:00-22:00
Ceturtdiena
21:00-22:00
Sestdiena
09:00-11:00

Fiziskā Sagatavotība

Pieaugušie rīta grupa
Pirmdiena
12:00-13:00
Trešdiena
12:00-13:00
Piektdiena
12:00-13:00
Pieaugušie
Pirmdiena
16:00-17:00
Trešdiena
16:00-17:00
Piektdiena
16:00-17:00

Bērnu sagatavošanās grupas

4-5 gadi
Otrdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
17:00-18:30
6-8 gadi
Pirmdiena
17:00-18:30
Trešdiena
17:00-18:30

POI

Gruppa
Trešdiena
20:30-22:00