Galvenā Par mums Ziņas Nodarbības Grafiks Galerija Stils Kontakti
Treniņu grafiks


Džudo

Grupa
4-5 gadi
sagatavošanās
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:30
Trešdiena
Ceturtdiena
17:00-18:30
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
6-8 gadi
sagatavošanās
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
bērni iesācēji
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
16:00-17:00
Ceturtdiena
Piektdiena
16:00-17:00
Sestdiena
Grupa
Jaunieši
6-4 kyu
Pirmdiena
16:00-17:00
Otrdiena
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
17:00-18:30
Piektdiena
17:00-18:30
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
3 kyu - dans
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
18:30-20:00
Trešdiena
17:00-18:30
Ceturtdiena
18:30-20:00
Piektdiena
17:00-18:30
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
iesācēji 18+
Pirmdiena
19:00-20:30
Otrdiena
Trešdiena
19:00-20:30
Ceturtdiena
Piektdiena
19:00-20:30
Sestdiena

Džiu-Džitsu

Grupa
10-12 gadi
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
16:00-17:00
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
12-15 gadi
iesācēji
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
16:00-17:00
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
Jaunieši
7 kyu +
Pirmdiena
17:00-18:30
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
16:00-17:00
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
12:00-13:00
Otrdiena
17:00-18:30
Trešdiena
12:00-13:00
Ceturtdiena
Piektdiena
20:00-21:30
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
20:00-21:30
Otrdiena
Trešdiena
20:00-21:30
Ceturtdiena
Piektdiena
20:00-21:30
Sestdiena
Grupa
Policija
Pirmdiena
20:00-21:30
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena

Aikido

Grupa
8-12 gadi
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
18:30-19:30
Ceturtdiena
Piektdiena
18:30-19:30
Svētdiena
Grupa
12-16 gadi
vecākā grupa
Pirmdiena
Otrdiena
17:00-18:00
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
17:00-18:00
Sestdiena
Grupa
Pieaugušie
iesācēji
Pirmdiena
20:00-21:30
Otrdiena
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Ceturtdiena
20:00-21:30
Piektdiena
Sestdiena
Grupa
6-4 kyu
Pirmdiena
Otrdiena
20:00-21:30
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Ceturtdiena
Piektdiena
18:30-20:00
Sestdiena
Grupa
3 kyu - dans
Pirmdiena
18:30-20:00
Otrdiena
Trešdiena
18:30-20:00
Jo /Bokken
Ceturtdiena
Piektdiena
18:30-20:00
Sestdiena
Grupa
Fakulataīvs
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
SVĒTDIENA
11:00-12:30

Iaido

Grupa
16 gadi +
Pirmdiena
Otrdiena
21:00-22:00
Trešdiena
Ceturtdiena
21:00-22:00
Piektdiena
Sestdiena
09:00-11:00

Karatē

Grupa
16 gadi +
Pirmdiena
Otrdiena
19:00-21:00
Trešdiena
Ceturtdiena
19:30-21:00
Piektdiena
Svētdiena

POI

Grupa
POI
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
20:30-22:00
Ceturtdiena
Piektdiena
Svētdiena

Fiziskā Sagatavotība

Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
12:00-13:00
Otrdiena
Trešdiena
12:00-13:00
Ceturtdiena
Piektdiena
12:00-13:00
Svētdiena
Grupa
Pieaugušie
Pirmdiena
16:00-17:00
Otrdiena
Trešdiena
16:00-17:00
Ceturtdiena
Piektdiena
16:00-17:00
Sestdiena








Latvijas Džudo Federācija European Judo Union International Judo Federation Aikikai Foundation Latvijas Aikido Federācija Latvijas Sambo Federācija Austrumu cīņu klubs Rīgā Latvijas Džiu-Džitsu Federācija